ZOZABAZAR بعنوان یک سایت آگهی و نیز فروش مستقیم اجناس استوکی و دست دوم فعالیت خودرا شروع و با در نظر گرفتن کلیه مقررات و دستورالعمل های کشوری قضائی را برای آگهی و فروش محصولات استوکی و دست دوم فراهم نموده است و با ارائه خدمات مالی به روز شده محیطی مطمئنی را برای فضای تجاری شما  بوجود آورده تا ضمن صیانت از حقوق خریداران و فروشندگان سبب رونق و سود آوری اقتصادی ذینفع های تجاری در بستر ZOZABAZAR گردد.

قوانین وشرایط عمومی بهرمندی از سامانهZOZABAZAR

 1. کلیه کاربران سایت با ثبت نام در سایت ZOZABAZAR در کمال صحت و سلامت و اراده خود می پذیرند قوانین و شرایط سامانه ZOZABAZAR  را رعایت نمایند و برای انجام معاملات یا ثبت آگهی های خود و یا موارد اختلاف در داد و ستد تابع قوانین ومقررات سامانه ZOZABAZAR بوده و حق تصمیم گیری برای حل اختلاف به وجود آمده را سامانه ZOZABAZAR دارا می باشد و سامانه  ZOZABAZAR مسئولیتی در قبال حل اختلاف در خارج از این چهار چوب تعریف شده را نمی پذیرد.
 2. آگهی دهندگان با ثبت آگهی در سامانه ZOZABAZAR تأیید می کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای 18 سال است.
 3. مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه.
 4. هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه.
 5. ناقض حریم شخصی افراد.
 6. استفاده از عبارت ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی حراج و موارد مشابه.
 7. درج قیمت در عنوان آگهی.
 8. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج  بی مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیست.
 9. استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصلاحا  فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیر فارسی و برند ها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد.
 10. برنامه ها و روش های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه انداز ماهواره یا اینترنت ماهواره ای.
 11. ابزار یا آموزش نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل ، هک و کرک.
 12. فروش برنامه های نرم افزاری یا کتاب های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض ((قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان)).
 13. هرگونه فروش و اجاره فیلم یا موسیقی.
 14. هرگونه کالایی که موجب رواج خشونت واسیب رساندن به دیگران شود مانند: سلاح های گرم و سرد، موارد محترقه و امثال آن.
 15. کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد.
 16. فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن.
 17. خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع.
 18. خرید و فروش اعضای بدن مانند: ((کلیه)).
 19. خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود.
 20. معرفی سایت، کالا یا خدماتی که به هرشکل قصد رقابت با ZOZABAZAR را دار.
 21. خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت خار.
 22. هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و ZOZABAZAR در این مورد هیچ کونه مسئولیتی ندارد.
دی ان ان